Bişkek

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bişkek şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Evropa Hotel, Smart Hotel Bishkek (Holiday) ve Plaza Hotel Bishkek yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bişkek konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bişkek otelleri

en düşük 305 TL
en düşük 455 TL
en düşük 1.433 TL

Yolcular Bişkek için ne diyor?

9,8
Gezginler
6,7
Gurme Seyahatseverler
6,2
Tarih Meraklıları
6,1
Maceraperest Yolcular
5,6
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (15)
Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
18.07.2018

çok dost canlısı sermaye, çoğu insan rahat ve yardımsever, çok ilginç binalar yok ama sone günlerini geçirmek için hoş bir atmosfer var, Oş Çarşısı çok ilginç.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
3.08.2017

Kırgızistan'ın başkenti Bişkek, ilginç ve çeşitli bir yer. Birçok uluslararası restoran, Sovyetler Birliği hatıraları, yerel pazarlar ve büyük alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Kırgızistan macerasının başladığı yer.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
13.07.2017

Orta Asya başkentlerinin belki de en hoş olanı Bişkek, Sovyet tarafından geliştirilen küçük ağaçlarla çevrili bir bulvar ve park şehridir. Bazı kültürel etkinlikler, müzeler, anıtlar ve pazarlar var, ancak Kırgızistan'daki en iyi şey kırsal kesimde.

Jenny Rich "Jenny is Free"
Jenny Rich "Jenny is Free"Pekin
21.03.2017

Bişkek'e indiğimde çok şaşırdım. Kırgızistan’daki hedefim doğada dolanmak ve tüm yurtlarda kalmaktı; ama Bişkek'i görmek için bir ya da iki gününü vermeye karar verdim. Bu sevimli başkenti keşfetmek kolaydır, çok yürünebilir şehir merkezi, bir ton müze, sevimli hediyelik eşya dükkanları ve akşam geldiğinde veya bir öğleden sonra dinlenmeye karar verirseniz dinlenebileceğiniz birkaç güzel kafe ve restoran. Bir kaplıca günü geçirdim ve gün batımını, Ala-Too Meydanı'ndaki yerlilerin takıldığını izleyerek geçirdim. Muhafızların değişmesi için de oraya gitmeyi unutmayın. Ne harika bir şehir!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 233 TL ile Aralık ayıdır. Bişkek şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 241 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 249 TL tutarından %3 daha azdır.
Bişkek şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,7°C/53,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,4°C/90,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -9,4°C/15,1°F sıcaklığa sahiptir.
Bişkek (FRU) (23,10 km), Bişkek şehrine en yakın havaalanıdır.

Kırgızistan seyahati planlayın