Miyakojima

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Miyakojima şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Locus, Hotel Risingsun Miyakojima ve Miyako Daiichi Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Miyakojima konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Miyakojima otelleri

en düşük 623 TL
en düşük 1.252 TL

SSS

Miyakojima şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 1.211 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 504 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 578 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 510 TL tutarından %-13 TL daha düşüktür.

Japonya seyahati planlayın