Miyakojima

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Miyakojima şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Miyako Daiichi Hotel, Kukuru Camping ve Hotel Atollemerald Miyakojima yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Miyakojima konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Miyakojima otelleri

en düşük 1.546 TL
en düşük 4.287 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 537 TL ile Ocak ayıdır. Miyakojima şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.231 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 608 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 725 TL tutarından %19 daha azdır.
Shimojishima (SHI) (8,76 km), Miyakojima şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Miyako Jima (21,62 km) Taramajima (50,18 km)

Japonya seyahati planlayın