Kochi

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kochi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Nikko Kochi Asahi Royal, Comfort Hotel Kochi ve Nishitetsu Inn Kochi Harimayabashi yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kochi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kochi otelleri

en düşük 1.827 TL

SSS

Kochi şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 279 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 279 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 327 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 279 TL tutarından %-17 TL daha düşüktür.

Japonya seyahati planlayın