Kochi

23 Nis 2019 - 24 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kochi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Nikko Kochi Asahi Royal, Comfort Hotel Kochi ve Nishitetsu Inn Kochi Harimayabashi yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kochi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kochi otelleri

en düşük 470 TL
en düşük 659 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 311 TL ile Ocak ayıdır. Kochi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 500 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 364 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 380 TL tutarından %4 daha azdır.
Kochi şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,6°C/60,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,5°C/34,7°F sıcaklığa sahiptir.
Kochi (KCZ) (13,65 km), Kochi şehrine en yakın havaalanıdır.

Japonya seyahati planlayın