Constant Spring

27 Şub 2020 - 28 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Constant Spring şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Orchid Cottage, Riverside Manor Apartment ve Chancery Hall 3 Bedroom Villa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Constant Spring konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 497 TL ile Ocak ayıdır. Constant Spring şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 757 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 678 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 629 TL tutarından %7 daha fazladır.
Kingston Tinson (KTP) (7,37 km), Constant Spring şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Kingston Norman Manley (12,79 km) Port Antonio (32,45 km) Ocho Rios (42,90 km)

Jamaika seyahati planlayın