Hofn Horafjorur

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hofn Horafjorur şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hvíta húsið, Kirkjubraut 48, Nyibær Guesthouse ve Dilksnes Guesthouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hofn Horafjorur konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Hofn Horafjorur şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 2.885 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 728 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 1.034 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 728 TL tutarından %-42 TL daha düşüktür.

İzlanda seyahati planlayın