Hofn Horafjorur

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hofn Horafjorur şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hvíta húsið, Kirkjubraut 48, Nyibær Guesthouse ve Dilksnes Guesthouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hofn Horafjorur konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hofn Horafjorur otelleri

en düşük 1.999 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 595 TL ile Aralık ayıdır. Hofn Horafjorur şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.638 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.078 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.023 TL tutarından %5 daha fazladır.
Hofn Horafjorur (HFN) (4,17 km), Hofn Horafjorur şehrine en yakın havaalanıdır.

İzlanda seyahati planlayın