Bolungarvík

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bolungarvík şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ísafjörður guesthouse, Sigurhæð - Lovely Apartment With Mountain View ve Isafjordur Hostel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bolungarvík konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bolungarvík otelleri

en düşük 945 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 666 TL ile Nisan ayıdır. Bolungarvík şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.102 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 873 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 811 TL tutarından %7 daha fazladır.
Bolungarvík şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,3°C/50,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 13,2°C/55,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -4,0°C/24,8°F sıcaklığa sahiptir.
Isafjordur (IFJ) (11,63 km), Bolungarvík şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Bildudalur (48,38 km)

İzlanda seyahati planlayın