Bolungarvík

19 Mar 2019 - 20 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bolungarvík şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ísafjörður guesthouse, Sigurhæð - Lovely Apartment with Mountain View ve Isafjordur Hostel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bolungarvík konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bolungarvík otelleri

en düşük 746 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 739 TL ile Aralık ayıdır. Bolungarvík şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.115 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 884 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.

İzlanda seyahati planlayın