Taormina

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Taormina şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Bay Palace, Hotel Lido Mediterranee ve Hotel Sole Castello yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Taormina konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Taormina otelleri

en düşük 716 TL
en düşük 932 TL
en düşük 2.392 TL

Yolcular Taormina için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,0
Lüks Seyahatçiler
7,6
Maceraperest Yolcular
7,3
Ailece Seyahat Edenler
7,3
Tek Başına Kadın Yolcu
Üye değerlendirmeleri (50)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
25.04.2019

Taormina is another day trip destination must from Catania. If you're short on time, you could combine with a trip to Mount Etna as well. But if you love the glamorous vibe or spending more time on the coast, I'd spend a few days here relaxing and eating.

Margherita Ragg
Margherita RaggMilano
18.02.2018

La bellissima Taormina è una meta perfetta per una gita in giornata da Catania. Iniziate con una tappa nel centro storico e una visita al famoso teatro greco per poi dirigervi in spiaggia nella vicina Giardini Naxos!

GianCi
GianCiMagliano Sabina
24.07.2017

O Taormina Taormina, come scagliarti via dal mio cuore, non vederti un po' male mi fa. Non vedere ciò che resta del teatro greco, con tutto quell'ocra di pietre e bianco azzurro di cielo. Vorrei ora percorrere le tue strane strade di musica e silenzi, di sera, per esempio, con gli abitanti che vanno e vengono mangiando un gelato o una granita, vorrei avere un po' di tempo per scendere al porto, andare su una spiaggia e darmi da fare con il tuo mare, con tutta quell'acqua semplice e pulita che è come vita per te, per me.

Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
19.05.2016

A beautiful cliff top town on the eastern edge of the island, this place gets very popular in summer. The trip up to the town is a little daunting with all the hairpin bends with sheer drops but if you make it in one piece you will find a charming, bustling town. There are some good food options, albeit expensive, and best of all is the ice cream from Capriccio. There are some large Roman ruins such as a theatre and odeon to explore.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 510 TL ile Şubat ayıdır. Taormina şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.148 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 624 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 693 TL tutarından %10 daha azdır.
Taormina şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,3°C/81,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 31,1°C/88,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 10,0°C/50,0°F sıcaklığa sahiptir.
Reggio Calabria (REG) (40,28 km), Taormina şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Catania Fontanarossa (47,36 km)

İtalya seyahati planlayın