Stans

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stans şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Altstadt Hotel Krone Luzern, Waldstätterhof Swiss Quality Hotel ve Seehof Hotel Du Lac yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stans konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stans otelleri

en düşük 457 TL
en düşük 588 TL
en düşük 1.258 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 751 TL ile Kasım ayıdır. Stans şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.630 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 978 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 989 TL tutarından %1 daha azdır.
Stans şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,1°C/66,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,0°C/75,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -1,6°C/29,1°F sıcaklığa sahiptir.
Zürih (ZRH) (56,71 km), Stans şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Bern (65,12 km)

İsviçre seyahati planlayın