Punta Umbría

24 Şub 2020 - 25 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Punta Umbría şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartamento "Ría y Playa", Chalé El Alcor Punta Umbría ve Adosado con Patio Punta Umbria yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Punta Umbría konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Punta Umbría otelleri

en düşük 496 TL
en düşük 512 TL
en düşük 661 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 370 TL ile Şubat ayıdır. Punta Umbría şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 960 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 535 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 583 TL tutarından %8 daha azdır.
Punta Umbría şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,9°C/55,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 36,8°C/98,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,5°C/41,9°F sıcaklığa sahiptir.

İspanya seyahati planlayın