Kish Island

22 Şub 2019 - 23 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kish Island şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand ve Eram Grand Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kish Island konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 425 TL ile Aralık ayıdır. Kish Island şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 613 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 494 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 494 TL tutarıyla aynıdır.

İran seyahati planlayın

Kish Island ve çevresi