Exeter

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Exeter şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mercure Exeter Southgate Hotel, Headweir Mill House Hotel ve Clarion Collection Buckerell Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Exeter konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Exeter otelleri

en düşük 567 TL
en düşük 684 TL
en düşük 1.015 TL

Yolcular Exeter için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,0
Ruh Dinginliği Arayanlar
7,0
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,0
Öğrenciler
6,0
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (12)
Gianfi
GianfiRoma
9.05.2018

Few cities in England have the simple beauty of Exeter, not too big, not too small, made for the people and the dimensions of their life. Founded by the Romans under the name of Isca Dumnoniorum. It was, at the time (50 AD) the most western Roman fortress in Anglia. Today Exeter is a lively city, with nice restaurants and bars, few interesting museums and an incredible and marvelous Cathedral (don't miss the chance to see it).

Julian S
Julian SThornton Cleveleys
12.12.2015

EXETER is a lively city with a magnificent Cathedral, Castle, historic quayside area with artisan shops and cafes including Mol’s Coffee House. There are guided tours of the maze of the city’s Underground Passages and a wealth of bars, shops and restaurants. Other attractions include St Nicholas Priory and the Royal Albert Museum & Art Gallery. There are also some fabulous walks and cycle rides along the banks of the river, including one from Exeter to the coast at Exmouth. Cycles, Canoes & Kayaks can be hired from Exeter Quay.

Maram Meccawy
Maram Meccawy
15.06.2013

A nice day out on a sunny day! To reach the top you need to physically abled.

Milena Moledda
Milena MoleddaDublin
6.01.2017

I left my heart in Exeter!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 564 TL ile Ocak ayıdır. Exeter şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 752 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 609 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 647 TL tutarından %6 daha azdır.
Exeter şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,1°C/53,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 20,4°C/68,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 4,2°C/39,6°F sıcaklığa sahiptir.
Exeter (EXT) (8,09 km), Exeter şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Plymouth (52,28 km)

İngiltere seyahati planlayın