Edinburg

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Edinburg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Argyle Backpackers, Eden Locke ve Aparthotel Adagio Edinburgh Royal Mile yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Edinburg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Edinburg otelleri

en düşük 633 TL
en düşük 882 TL
en düşük 1.357 TL

Yolcular Edinburg için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,1
Outdoor Meraklıları
6,5
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,5
Gezginler
6,4
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (345)
Carmen Ferrandez
Carmen Ferrandez
30.07.2019

Tarihi, cazibesi ve gelenekleri olan çok eski bir şehir. Çok beğendim! Geri gelmek istiyorum

Matt Fenby Taylor
Matt Fenby Taylor
20.06.2019

Tarihin ve hemen hemen her köşesinde ilginç bir şeyin olduğu çok yürünebilir, kompakt bir şehir. Hızlı yemek yaparsanız iyi yemek de.

Piero Sierra
Piero Sierra
7.06.2019

Edinburgh, tarih, etkinlikler, restoranlar ve harika insanlarla dolu büyülü bir yer. Kolayca İngiltere'de ziyaret etmek pitoresk ve eğlenceli yerlerden biridir. Ağustos ayındaki FRINGE festivalini kaçırmayın - Avrupa'nın en büyük ve en çeşitli sanat festivali.

Claudio  Buonamico
Claudio Buonamico
14.04.2019

Söyleyecekleriniz millet! şehir harika ve çok uygun bir toplu taşıma aracına sahip, kendimi Edinburg'da iş, bir ay süren bir deneyim, muhtemelen hayatımın en güzeli buldum. Sıcak bir yaz aşığı değilim, bu yüzden Temmuz ayını orada geçirdikten sonra 20 derece ortalama sıcaklıkla daha güzel hale getirdi. O zamanlar şehir çok fazla, ama sunacak çok şey var, orada olduğum dönemde yakalanırsanız, bir festivalle (-) Her yıl yaptıkları, kenti aydınlatan havai fişek ve tezgahlarla yapacak bir şeyleriniz olabilir. Geceleri ve gündüz hareketlendirin.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 603 TL ile Ocak ayıdır. Edinburg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.629 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 920 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 964 TL tutarından %4 daha azdır.
Edinburg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,7°C/47,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 19,2°C/66,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 0,2°C/32,4°F sıcaklığa sahiptir.
Edinburg (EDI) (10,92 km), Edinburg şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Dundee (56,65 km)

İngiltere seyahati planlayın