Doncaster

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Doncaster şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Duke William, The Fitzwilliam Arms Hotel ve Grand St Leger Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Doncaster konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Doncaster otelleri

en düşük 410 TL
en düşük 542 TL

Yolcular Doncaster için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (7)
Benjamin Robinson
Benjamin Robinson
31.03.2019

Doncaster'ın iyi bir alışveriş merkezi var, Frenchgate, ama dürüst olmak gerekirse, Doncaster'ın çoğu bir çöplük. Sheffield, havaalanının bulunduğu şehir olan Doncaster ile yakın şehir olan gerçek olmasına rağmen, Doncaster Sheffield olarak adlandırılan bir utanç, Sheffield çok daha güzel ve gerçekten görülmeye değer; Eğer havaalanına giderseniz doğrudan Sheffield'e giden otobüslere binebilirsiniz ve burası gerçekten güzel bir şehir, oradaki üniversiteye gidiyorum ve şehrin göbeğinde kısa bir otobüs yolculuğu olmasının yanı sıra şehrin kendisinin ne kadar büyük olduğunu seviyorum Peak Bölgesi.

Sak Khan
Sak KhanLondra
19.02.2014

Shit Hole

natxbx
natxbx
30.12.2011

Jeffrey Wheeler
Jeffrey WheelerMooloolaba
22.06.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 444 TL ile Ocak ayıdır. Doncaster şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 512 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 459 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 476 TL tutarından %3 daha azdır.
Doncaster şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,8°C/49,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,7°C/72,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,0°C/33,8°F sıcaklığa sahiptir.
Doncaster Sheffield (DSA) (9,79 km), Doncaster şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Leeds Bradford (51,48 km) Humberside (51,86 km) Nottingham (66,92 km)

İngiltere seyahati planlayın