Derry

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Derry şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hastings Everglades, Best Western Plus White Horse Hotel ve Waterfoot Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Derry konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Derry otelleri

en düşük 635 TL
en düşük 709 TL
en düşük 1.908 TL

Yolcular Derry için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,6
Outdoor Meraklıları
7,4
Ailece Seyahat Edenler
6,3
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (8)
Susan L. Peters Baker
Susan L. Peters BakerEscondido
9.02.2016

Much history. Take a black taxi tour and get first hand knowledge. I also took a walking tour. You'll learn a lot in an hour and half!

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
31.12.2015

Also known as Londonderry, the city itself is fun to see, although the countryside beyond is also worth exploring. We hired a taxi driver to show us major city sights, then take us to the country. Although the famous "troubles" are long over, they are evident through the murals painted on buildings & even in some neighborhoods reminiscent of that time in history.

D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondra
6.01.2017

I felt really uneasy here after Belfast. The tension was palpable. We did a tour and couldn't wait to move on!

Kieth Brolaski
Kieth Brolaski
6.01.2017

Where the bloody Sunday happened! This is the Catholic side of Derry..

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 520 TL ile Kasım ayıdır. Derry şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 705 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 572 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 625 TL tutarından %9 daha azdır.
Derry şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,0°C/48,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 19,2°C/66,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 0,9°C/33,6°F sıcaklığa sahiptir.
Derry (LDY) (11,18 km), Derry şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Donegal (65,96 km)

İngiltere seyahati planlayın