Bournemouth

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bournemouth şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Best Western Hotel Royale, The Croham Hotel ve Norfolk Royale Hotel, BW Signature Collection yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bournemouth konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bournemouth otelleri

en düşük 356 TL
en düşük 527 TL

Yolcular Bournemouth için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
9,8
Öğrenciler
9,6
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Lüks Seyahatçiler
7,5
İş İçin Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (23)
Charlotte Burnap
Charlotte BurnapSt. Gallen
25.07.2016

I have lived here for two years and I love everything about Bournemouth. The beach is gorgeous and there are a few cafe's that are definitely worth hunting down: South Coast Roast, Skinny Kitchen, Boscanova. Also, try the Cosy Club (opposite Topshop) for breakfast, lunch, dinner, drinks, scrabble, monopoly. It's amazing! They also have a vegan & gluten-free menu

Ivy
IvySofya
3.02.2013

Bournemouth is a large coastal resort town in the ceremonial county of Dorset, England. Bournemouth's location on the south coast of England has made it a popular destination for tourists.

Lizzie Sullivan
Lizzie SullivanBournemouth
6.01.2017

I love living in Bournemouth, its near to so many different attractions ....the beach is a huge plus.

Mehmet Gilgil
Mehmet Gilgil
8.07.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 423 TL ile Ocak ayıdır. Bournemouth şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 846 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 520 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 576 TL tutarından %10 daha azdır.
Bournemouth şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,9°C/55,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 20,1°C/68,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 5,0°C/41,0°F sıcaklığa sahiptir.
Bournemouth (BOH) (7,49 km), Bournemouth şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Southampton (45,25 km)

İngiltere seyahati planlayın