Jamnagar

16 Ara 2019 - 17 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Jamnagar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında OYO 63984 Van Vihar The Tree Resort Suite, VaibhavLakshmi Guest House ve Chandramauli Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Jamnagar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Jamnagar otelleri

en düşük 99 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 99 TL ile Temmuz ayıdır. Jamnagar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 243 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 197 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 178 TL tutarından %9 daha fazladır.
Jamnagar şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,6°C/60,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 20,8°C/69,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 12,6°C/54,7°F sıcaklığa sahiptir.
Jamnagar (JGA) (4,58 km), Jamnagar şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Kandla (71,11 km)

Hindistan seyahati planlayın