Ahmedabad

28 Eyl 2019 - 29 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ahmedabad şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hyatt Regency Ahmedabad, Radisson Blu Hotel Ahmedabad ve Fortune Park Ahmedabad yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ahmedabad konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ahmedabad otelleri

en düşük 182 TL
en düşük 289 TL
en düşük 349 TL

Yolcular Ahmedabad için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,0
Tarih Meraklıları
8,7
Gurme Seyahatseverler
7,9
Gezginler
6,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (48)
RAJNIKANT  PATEL
RAJNIKANT PATEL
20.08.2019

I lovemaximum options and specially anywhere rates and various options to fit my budget

Chilling Monk
Chilling MonkYeni Delhi
26.09.2018

Located on the banks of the Sabarmati river, Ahmedabad or Amdavad as it’s colloquially called, is the 7th largest Urban area in India with a population of over 6 million. It’s the only city in India which has been accorded the status of UNESCO World Heritage city (for the old city area). Ahmedabad is a perfect blend of beautiful architecture and town planning of the heritage city, as well as the energy and business friendly face of its modern counterpart. Ahmedabad never ceases to amaze you with its delectable variety of street food, sumptuous Gujarati thali places, warmth of the people and the overall rustic charm that it retains even in a rapidly changing cityscape.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
20.12.2016

big city with a lot of trafic, not much to see but there is the ashram of Ghandi woth to visit, a very good day to be in Ahmedabad is the evening of the 12th of december, there is a big festival (mohameds birthday) lots of trucks and thousands of happy and friendly people loud music you are realy welcome there it is fascinating 5 stars for the festival.

Kark Shah
Kark ShahAhmedabad
9.03.2016

Very nice place and city to live in for India. Local food specially Gujarati very nice cuisine specially Vishala.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 185 TL ile Ağustos ayıdır. Ahmedabad şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 527 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 214 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 259 TL tutarından %20 daha azdır.
Ahmedabad şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 29,2°C/84,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 41,5°C/106,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 12,1°C/53,8°F sıcaklığa sahiptir.
Ahmedabad (AMD) (6,66 km), Ahmedabad şehrine en yakın havaalanıdır.

Hindistan seyahati planlayın