Cavtat

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cavtat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Guest House Tija 1, Apartments Mrkan ve Apartments Kralj yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cavtat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Cavtat için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,7
Tarih Meraklıları
8,6
Lüks Seyahatçiler
7,6
Outdoor Meraklıları
6,3
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (11)
Stephen Schreck
Stephen SchreckQueenstown, New Zealand
24.07.2018

Cavtat is nestled nicely between the craggy mountains and the picturesque Dalmatian Coast. The city is beautiful with small cobblestone streets, stone buildings. Cavtat is less touristy than its nearby neighbor Dubrovnik. This is where you will find the Rector's Museum and the Racic Mausoleum. There is also swimming, kayaking hiking, and biking. Cavtat is a must visit city on Croatia's coast.

Paul Goode
Paul Goode
9.06.2016

Lovely place. Peaceful, friendly. Wonderful! Close to the magnificence of Dubrovnik..

Sara M
Sara M
14.04.2016

Cavtat is a culturally and historically rich town, just 20 minutes from Dubrovnik. For such a small suburb, Cavtat is has a surprisingly diverse offer!

jen  shu
jen shuYeni Delhi
28.10.2015

super yachts dock here but don't let that fool you, cavtat isn't only for the uber rich. the many beaches allow for everyone to enjoy the Adriatic. small charming town

SSS

Cavtat şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 386 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 386 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 496 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 386 TL tutarından %-28 TL daha düşüktür.

Hırvatistan seyahati planlayın