Zagreb

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Zagreb şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Aparthotel Snjezna Kraljica, Panorama Zagreb Hotel ve Hotel International yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Zagreb konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Zagreb otelleri

en düşük 441 TL
en düşük 767 TL
en düşük 1.374 TL

Yolcular Zagreb için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
6,9
Gezginler
6,6
Maceraperest Yolcular
6,6
Outdoor Meraklıları
6,6
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (80)
Juliette  Peña Quesada
Juliette Peña Quesada
12.05.2019

I loved the cafe society, great food at excellent prices, great shopping, great atmos

Pragya Gupta
Pragya GuptaSingapur
18.09.2018

Wonderful city full of like. The backpackers hostel that we went to was in the heart of the city and it was really easy to get around. We partied quite a bit here and it is a great city for backpacking

Alex
AlexNew York City
7.03.2018

I like this city. It's the main city in Croatia but it's definitely less popular than Dubrovnik, Split and the coast side. I loved it. I think it's underrated and you can a lot of amazing things to see here. It's even better because it's not too crowded with tourists and you can actually enjoy. I definitely recommend it.

Luksa F
Luksa F
1.03.2018

I absolutely love this city! Zagreb is not popular among tourists like Split, Dubrovnik and so on, but it has it's perks. Croatians love their city and I think that's really awesome. There are lot of buildings and restaurants plus I loved the center of Zagreb, truly remarkable. You should totally visit Zagreb as well, give this city a chance...it won't disappoint you.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 311 TL ile Kasım ayıdır. Zagreb şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 422 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 378 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 370 TL tutarından %2 daha fazladır.
Zagreb şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,8°C/67,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,5°C/79,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,1°C/26,4°F sıcaklığa sahiptir.
Zagreb (ZAG) (10,70 km), Zagreb şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın