Zagreb otellerini karşılaştırın, tasarruf edin

Üzgünüz, 30 geceden daha uzun konaklamaları desteklemiyoruz.

En iyi Zagreb otellerini haritamızda arayın

Zagreb bölgesinin veya ziyaret etmek istediğiniz yerlerin yakınındaki otelleri bulmak için haritamızı kulanın.

En iyi Zagreb otelleri. Değerlendirmeleri okuyun

İçiniz rahat olsun, konaklamanız için mükemmel bir seçim yaptınız. Rezervasyon yapmadan önce gerçek misafirlerin değerlendirmelerini okuyun.

Daha fazla otel gör

Zagreb - Oteller

Dünyanın neresine olursa olsun bir seyahat söz konusu ise Skyscanner‘ın otel sayfasına giderek, destinasyonunuzu ve tarihlerinizi girmeniz konaklama sorununuzu çözmeniz için yeterli.

Zagreb seyahatinizde de, şehirde size en uygun oteli bulmak için bilgilerinizi girin ve Skyscanner‘ın tüm Zagreb Otellerini saniyeler içerisinde tarayarak, en ucuz otelleri listelemesini bekleyin, hepsi bu!

Tarihini ve bu günü son derece güzel harmanlamış, tarihi dokusunu bozmadan modernleşen, doğa ile içiçe bir şehir Hırvatistan‘ın güzel başkenti Zagreb.

Sava Nehri üzerinde bulunan, küçük ancak gezecek ve görecek bir çok mekan ve eser barındıran Zagreb, küçük bir şehir olması nedeniyle yürüyerek, son derece keyifle keşfedilebilecek oldukça çekici bir destinasyon.

Şehrin tarihine ve nefis Barok mimari örneklerine şahit olabileceğiniz Yukarı Şehir bölgesi ve eğlence mekanları, restoran ve kafelerin bulunduğu Aşağı Şehir bölgeleri şehri ziyaret eden turistlerin mutlaka ziyaret ettikleri bölgeler.

Zagreb‘in en önemli tarihi yapılarından Gotik mimarisi ile Zagreb Katedrali, St. Mark Kilisesi ve şehir tarihi ile ilgili bir çok eserin sergilendiği Zagreb Müzesi, görülmesi gereken Arkeoloji Müzesi‘nin yanısıra şehrin yeşil yüzü olan parkları, botanik bahçeleri ve özellikle kentin kuzeyinde bulunan ve büyük bölümü ormanlık alan olan Doğa Parkı turistlerin ilgisini çeken cazip noktalar.

Şehrin yüreği,  halkın buluşma yeri olan ve tramvay dışında trafiğe kapalı bir  bölge olan Jelacic Meydanı‘nda atar demek doğru olur çünkü  görülmesi gereken önemli noktalar bu meydanda ve civarında bulunmaktadır.

Konaklama konusunda da neredyse tek önerilecek nokta olan  Jelacic Meydanı civarı, ideal konumda bulunan otelleriyle de oldukça popüler.

Lüks konaklama imkanı sunan beş yıldızlı oteller, sayıları fazla olmamakla beraber, restoran, kafe, bar, sauna, masaj salonları, alışveriş mekanları gibi sınırsız hizmet veren, muhteşem mimarileri ve dekorasyonları ile  Zagrep‘te, oldukça cazip konaklama seçenekleri arasında.

Son derece makul fiyatlarla konaklama seçenekleri sunan Zagreb‘de üç ve dört yıldızlı  Oteller oldukça fazla. Elverişli konumları, konforlu,ferah ve temiz odaları ile modern  tesislerde hizmet sunmaktadırlar. Farklı konseptlerde hizmet veren Zagreb Otelleri ücretsiz internet erişimi, kurutemizleme, otopark, odalarda mini bar ve televizyon, bar, restoran hizmetleri ve güleryüzlü personelleri ile  butik veya tasarım oteller olarak çıkmakta karşımıza.

Şehirde genç turistlerin ve sınırlı bütçeye sahip ziyaretçilerin tercihleri olan hostel ve resepsiyon ve kahvaltı servisinin olmadığı küçük konaklama tesisleri meydana yaklaşık 20 veya 30 dakika mesafede bulunmakta. Ayrıca aile yanında konaklamanın da yaygın olduğu Zagreb‘de, özel konutlar da ucuz konaklama seçenekleri arasında yer almakta.

Doğa ile barışık, mimarisi ile başdöndüren Zagreb, konaklama seçenekleri ile de övgüye layık bir hizmetle ağırlamakta misafirlerini.