Zadar

19 Haz 2019 - 20 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Zadar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa Diana, Villa Plat ve Villa Valentina yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Zadar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Zadar otelleri

en düşük 516 TL
en düşük 1.095 TL

Yolcular Zadar için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,7
Gezginler
8,9
Maceraperest Yolcular
8,9
Gurme Seyahatseverler
8,9
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (29)
Alex
AlexNew York City
7.03.2018

'Güneşe merhaba' sevdik. Görmek çok güzel bir şey ve tekrar görmek istiyorum. Bazı eski kiliseleri ziyaret ettik ve çok güzel olan sahile gittik. Biz orada yaklaşık 8-9 saat kaldı, bu yüzden dolaşmak için çok fazla zaman yoktu ama görmek istediğimiz her şeyi görmeyi başardık. Çok iyi bir yer ve bunu tavsiye ederim.

Luksa F
Luksa F
1.03.2018

Aziz Donald ve Aziz Marija kilisesini beğendim. Çok geleneksel ve çok iyi bir etkileşim. Şehirde görülmesi oldukça serin olan Romalılardan kalan şehir surlarına hayran kaldık. Bu konuda en çok sevdiğimiz şey, şimdiye kadarki en inanılmaz manzaraları sunan "güneşe merhaba".

Milos Milosevic
Milos Milosevic
17.06.2019

Big nationalists, they hate everything, and at the same time are a very stupid nation  

Margarita Samsonova
Margarita SamsonovaOxford
14.08.2017

It’s not too crowded, it’s not overrun with tourists and its two unique attractions – the sound-and-light spectacle of the Sea Organ and the Sun Salutation – need to be seen and heard to be believed. Also from here, you can easily access most of the islands in Croatia.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 308 TL ile Aralık ayıdır. Zadar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 586 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 352 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 392 TL tutarından %11 daha azdır.
Zadar şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,2°C/73,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,5°C/85,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 5,8°C/42,4°F sıcaklığa sahiptir.
Zadar (ZAD) (10,37 km), Zadar şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın