Velika Gorica

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Velika Gorica şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Airport Luxury Apartment, Five-Bedroom Holiday Home in Velika Gorica ve Mia Airport studio apartment yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Velika Gorica konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 577 TL ile Ocak ayıdır. Velika Gorica şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 577 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 361 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 382 TL tutarından %5 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın