Velika Gorica

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Velika Gorica şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Madison Airport Apartment, Marko Airport Rooms ve Apartman Mmvg Studio Zagreb Airport yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Velika Gorica konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Velika Gorica otelleri

en düşük 578 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 326 TL ile Ekim ayıdır. Velika Gorica şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 711 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 385 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 520 TL tutarından %34 daha azdır.
Velika Gorica şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,6°C/69,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 27,4°C/81,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -2,3°C/27,9°F sıcaklığa sahiptir.
Zagreb (ZAG) (3,16 km), Velika Gorica şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın