Vela Luka

2 Tem 2019 - 3 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Vela Luka şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Stone House San Pelegrin, Holiday Home Gradina 4457 ve Holiday home Stratincica II yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Vela Luka konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Vela Luka otelleri

en düşük 363 TL
en düşük 348 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 311 TL ile Kasım ayıdır. Vela Luka şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 459 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 400 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 373 TL tutarından %6 daha fazladır.
Vela Luka şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,3°C/75,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,6°C/92,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,6°C/36,7°F sıcaklığa sahiptir.
Bol (BWK) (36,02 km), Vela Luka şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Split (72,64 km)

Hırvatistan seyahati planlayın