Tučepi

26 Haz 2019 - 27 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tučepi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Rooms & Apartments Villa Anka, Apartments Villa Katarina ve Apartments Ratac yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tučepi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tučepi otelleri

en düşük 3.302 TL
en düşük 2.620 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 311 TL ile Aralık ayıdır. Tučepi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 962 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 481 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 465 TL tutarından %3 daha fazladır.
Tučepi şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,3°C/75,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,6°C/92,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,6°C/36,7°F sıcaklığa sahiptir.
Bol (BWK) (30,58 km), Tučepi şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Split (68,64 km)

Hırvatistan seyahati planlayın