Tijesno

22 Şub 2019 - 23 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tijesno şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Tisno, Villa I Karma ve Apartments Valentina Tisno yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tijesno konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 578 TL ile Ocak ayıdır. Tijesno şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 578 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 599 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 668 TL tutarından %11 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın