Tijesno

19 Haz 2019 - 20 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tijesno şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Tisno, Villa I Karma ve Apartments Valentina Tisno yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tijesno konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tijesno otelleri

en düşük 315 TL
en düşük 227 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 388 TL ile Eylül ayıdır. Tijesno şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 842 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 630 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 540 TL tutarından %14 daha fazladır.
Tijesno şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,2°C/72,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,7°C/87,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 1,4°C/34,5°F sıcaklığa sahiptir.
Zadar (ZAD) (40,29 km), Tijesno şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Split (60,36 km)

Hırvatistan seyahati planlayın