Tar

25 Haz 2019 - 26 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Studio Apartman Mia, Apartment Nika ve Apartman Ajhner yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tar otelleri

en düşük 755 TL
en düşük 1.066 TL

SSS

Tar şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,8°C/69,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,2°C/84,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,5°C/31,1°F sıcaklığa sahiptir.
Pula (PUY) (50,99 km), Tar şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Rijeka (74,32 km)

Hırvatistan seyahati planlayın