Slunj

22 Şub 2019 - 23 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Slunj şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartment Snježana, Apartment Iris ve IRIS Room & Apartment yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Slunj konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Slunj için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Gezginler
9,8
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (3)
Tessa Kleingeld
Tessa Kleingeld
10.04.2015

The river flows through this picturesque little town inbetween, around and underneath the houses and is definitely a sight worth seeing on your way to Plitvice. See stunning waterfalls, have a swim, eat amazing pizza and see how real locals live.

Ive Rendulic
Ive RendulicBled
2.10.2013

Jungsik Yang
Jungsik YangSeongnam-si
18.06.2014

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 251 TL ile Ocak ayıdır. Slunj şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 251 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 279 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 308 TL tutarından %10 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın