Slavonski Brod

17 Haz 2019 - 18 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Slavonski Brod şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Moto Klub Brod, Hotel City ve Hotel Blaža yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Slavonski Brod konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Slavonski Brod otelleri

en düşük 126 TL
en düşük 167 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 178 TL ile Eylül ayıdır. Slavonski Brod şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 371 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 304 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 270 TL tutarından %11 daha fazladır.
Slavonski Brod şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,3°C/68,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,2°C/82,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Banyaluka (BNX) (60,78 km), Slavonski Brod şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın