Rab

22 Şub 2019 - 23 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Rab şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Old Town Rab Pjaceta Accommodation, Studio Barbat 4980b ve Studio Barbat 4980c yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Rab konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Rab için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (7)
Manuela Nadin
Manuela NadinPadova
17.07.2016

Beautiful sunset on the water , blu sea, green hills. Salty air.a really relaxing way. Very tidy and clean town, with white buildings and beautiful churches. Big square with cafes directly on the bay.

Tuncay Kurt
Tuncay KurtAnkara
6.01.2017

A small island 3 hours to Zagreb. Crystal clear water, charming old town, friendly people.

Kathrin Paulsen
Kathrin PaulsenSchwelm
6.01.2017

Rab, eine der schönsten Inseln von Kroatien an der Adria mit den meisten Sonnenstunden. Nie war mein Urlaub erholsamer als auf dieser Insel :-)

Joko M
Joko M
6.01.2017

Beautiful place

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 418 TL ile Ocak ayıdır. Rab şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 418 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 369 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 407 TL tutarından %10 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın