Podstrana

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Podstrana şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Home Podstrana with Fireplace 06, Holiday Home Podstrana - 04 ve Holiday home Podstrana 43 with Outdoor Swimmingpool yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Podstrana konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Podstrana otelleri

en düşük 796 TL
en düşük 955 TL
en düşük 1.703 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 385 TL ile Eylül ayıdır. Podstrana şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 607 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 429 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 448 TL tutarından %4 daha azdır.
Podstrana şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,5°C/70,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,4°C/86,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,2°C/37,8°F sıcaklığa sahiptir.
Split (SPU) (21,29 km), Podstrana şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Bol (24,73 km)

Hırvatistan seyahati planlayın