Pakoštane

19 Haz 2019 - 20 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pakoštane şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Bakija, Apartmani Cuka ve Apartment Jasenka yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pakoštane konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pakoštane otelleri

en düşük 260 TL
en düşük 286 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 352 TL ile Ekim ayıdır. Pakoštane şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 835 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 454 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 464 TL tutarından %2 daha azdır.
Pakoštane şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,2°C/73,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,5°C/85,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 5,8°C/42,4°F sıcaklığa sahiptir.
Zadar (ZAD) (24,11 km), Pakoštane şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın