Orebić

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Orebić şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Lastavica, Hotel & Depandance Bellevue ve Zeljko Apartments yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Orebić konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Orebić otelleri

en düşük 270 TL
en düşük 318 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 296 TL ile Eylül ayıdır. Orebić şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 548 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 355 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 387 TL tutarından %8 daha azdır.
Orebić şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,5°C/70,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,4°C/86,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,2°C/37,8°F sıcaklığa sahiptir.
Bol (BWK) (52,86 km), Orebić şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın