Orebić

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Orebić şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Lastavica, Apartments Iva ve Apartments Vesna yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Orebić konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 375 TL ile Aralık ayıdır. Orebić şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 382 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 333 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 379 TL tutarından %13 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın