Novigrad

19 Haz 2019 - 20 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Novigrad şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Al Porto, Apartments Edo ve Apartment Nautica yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Novigrad konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Novigrad otelleri

en düşük 788 TL
en düşük 1.117 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 381 TL ile Nisan ayıdır. Novigrad şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.026 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 542 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 534 TL tutarından %1 daha fazladır.
Novigrad şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,8°C/69,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,2°C/84,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,5°C/31,1°F sıcaklığa sahiptir.
Pula (PUY) (55,05 km), Novigrad şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın