Novigrad

22 Şub 2019 - 23 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Novigrad şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Al Porto, Apartments Edo ve Apartment Nautica yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Novigrad konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 418 TL ile Ocak ayıdır. Novigrad şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 418 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 515 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 527 TL tutarından %2 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın