Novalja

17 Haz 2019 - 18 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Novalja şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Zeneral, Vila Novak ve Apartments Ivanov yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Novalja konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Novalja otelleri

en düşük 1.057 TL
en düşük 1.509 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 356 TL ile Eylül ayıdır. Novalja şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 882 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 564 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 624 TL tutarından %10 daha azdır.
Novalja şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,9°C/53,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,1°C/62,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -6,3°C/20,7°F sıcaklığa sahiptir.
Mali Lošinj Lošinj (LSZ) (39,37 km), Novalja şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Zadar (63,46 km)

Hırvatistan seyahati planlayın