Milna

2 Tem 2019 - 3 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Milna şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Dalmatinska Kuća, Apartments Kristina ve Apartments Agava yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Milna konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Milna otelleri

en düşük 185 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 370 TL ile Kasım ayıdır. Milna şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.059 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 526 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 574 TL tutarından %8 daha azdır.
Milna şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,5°C/70,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,4°C/86,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,2°C/37,8°F sıcaklığa sahiptir.
Bol (BWK) (19,65 km), Milna şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Split (26,12 km)

Hırvatistan seyahati planlayın