Marina

17 Haz 2019 - 18 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Marina şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa Drago, Apartments Zdenka ve Apartments Nathalie yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Marina konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Marina otelleri

en düşük 256 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 356 TL ile Mart ayıdır. Marina şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 971 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 378 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 455 TL tutarından %20 daha azdır.
Marina şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,5°C/70,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,4°C/86,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,2°C/37,8°F sıcaklığa sahiptir.
Split (SPU) (15,44 km), Marina şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Bol (52,99 km)

Hırvatistan seyahati planlayın