Marina

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Marina şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa Drago, Apartments Zdenka ve Apartments Nathalie yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Marina konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Marina şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 367 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 367 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 347 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 367 TL fiyatından %6 TL daha fazladır.

Hırvatistan seyahati planlayın