Malinska

4 Tem 2019 - 5 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Malinska şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Kvarner, Luxury Apartments Villa Mande ve Apartments Villa Rina yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Malinska konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Malinska otelleri

en düşük 345 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 403 TL ile Ekim ayıdır. Malinska şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 953 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 601 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 555 TL tutarından %7 daha fazladır.
Malinska şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,6°C/72,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,1°C/84,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 4,2°C/39,6°F sıcaklığa sahiptir.
Rijeka (RJK) (10,54 km), Malinska şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Pula (54,10 km) Mali Lošinj Lošinj (63,11 km)

Hırvatistan seyahati planlayın