Mali Losinj Losinj

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mali Losinj Losinj şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Marija, Apartments Dolac ve Apartments Sunčica yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mali Losinj Losinj konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Mali Losinj Losinj için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
7,7
Ailece Seyahat Edenler
7,7
Gurme Seyahatseverler
7,7
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (6)
Manuela Nadin
Manuela NadinPadova
19.07.2016

Beautiful Marina with restaurants and bars. Charming old town. Really alive.

Travis Katz
Travis KatzMenlo Park
30.03.2017

A great little harbor town on the south end of the island of Losinj, the northern end of Croatia. The town is sleepy, but has some amazing seafood restaurants and the surrounding beaches are spectacular. We took the ferry from Brestova and drove an hour to get here. This is a great place with families - beautiful white pebble beaches, amazing seaside restaurants, reasonable prices and less crowds than other islands.

Darja Skerjanc
Darja Skerjanc
6.01.2017

Fishing :)

Zoltán Büki
Zoltán BükiBudapeşte
2.07.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 403 TL ile Aralık ayıdır. Mali Losinj Losinj şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 500 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 417 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 452 TL tutarından %8 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın