Mali Losinj Losinj

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mali Losinj Losinj şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Marija, Apartments Dolac ve Apartments Sunčica yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mali Losinj Losinj konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Mali Losinj Losinj otelleri

en düşük 837 TL
en düşük 970 TL
en düşük 1.840 TL

Yolcular Mali Losinj Losinj için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
7,7
Ailece Seyahat Edenler
7,7
Gurme Seyahatseverler
7,7
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (6)
Manuela Nadin
Manuela NadinPadova
19.07.2016

Beautiful Marina with restaurants and bars. Charming old town. Really alive.

Travis Katz
Travis KatzMenlo Park
30.03.2017

A great little harbor town on the south end of the island of Losinj, the northern end of Croatia. The town is sleepy, but has some amazing seafood restaurants and the surrounding beaches are spectacular. We took the ferry from Brestova and drove an hour to get here. This is a great place with families - beautiful white pebble beaches, amazing seaside restaurants, reasonable prices and less crowds than other islands.

Darja Skerjanc
Darja Skerjanc
6.01.2017

Fishing :)

Zoltán Büki
Zoltán BükiBudapeşte
2.07.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 385 TL ile Eylül ayıdır. Mali Losinj Losinj şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 963 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 444 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 501 TL tutarından %12 daha azdır.
Mali Losinj Losinj şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,2°C/73,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,5°C/85,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 5,8°C/42,4°F sıcaklığa sahiptir.
Mali Lošinj Lošinj (LSZ) (7,84 km), Mali Losinj Losinj şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Pula (58,99 km)

Hırvatistan seyahati planlayın