Lovran

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lovran şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa Klaric, Villa Kubo ve Beach Apartments Lovran yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lovran konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lovran otelleri

en düşük 252 TL
en düşük 318 TL
en düşük 1.181 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 355 TL ile Kasım ayıdır. Lovran şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 815 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 474 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 494 TL tutarından %4 daha azdır.
Lovran şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,6°C/72,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,1°C/84,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 4,2°C/39,6°F sıcaklığa sahiptir.
Rijeka (RJK) (24,39 km), Lovran şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Pula (52,34 km)

Hırvatistan seyahati planlayın