Korčula

25 Haz 2019 - 26 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Korčula şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mia Apartments, Apartments Marijana ve Shell Bay Apartments yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Korčula konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Korčula otelleri

en düşük 644 TL
en düşük 1.332 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 296 TL ile Mart ayıdır. Korčula şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 577 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 400 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 413 TL tutarından %3 daha azdır.
Bol (BWK) (51,73 km), Korčula şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın