Gradac

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gradac şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Andrea, Apartments Palma ve Apartments Roncevic yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gradac konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gradac otelleri

en düşük 173 TL
en düşük 302 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 287 TL ile Ekim ayıdır. Gradac şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 552 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 419 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 372 TL tutarından %11 daha fazladır.
Gradac şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,5°C/70,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,4°C/86,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,2°C/37,8°F sıcaklığa sahiptir.
Bol (BWK) (56,91 km), Gradac şehrine en yakın havaalanıdır.

Hırvatistan seyahati planlayın