Grabovac (Plitvice)

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Grabovac (Plitvice) şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında House Leonarda, Guesthouse Rupčič ve Apartment Monika yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Grabovac (Plitvice) konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Grabovac (Plitvice) şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 309 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 309 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 302 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 309 TL fiyatından %3 TL daha fazladır.

Hırvatistan seyahati planlayın