Grabovac (Plitvice)

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Grabovac (Plitvice) şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında House Leonarda, House Turkalj ve Guesthouse Rupčič yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Grabovac (Plitvice) konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Grabovac (Plitvice) otelleri

en düşük 458 TL
en düşük 950 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 302 TL ile Kasım ayıdır. Grabovac (Plitvice) şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 566 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 324 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 368 TL tutarından %13 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın