Crikvenica

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Crikvenica şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Vila Ruzica, Villa Avalon ve Villa on Adriatic yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Crikvenica konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Crikvenica otelleri

en düşük 578 TL
en düşük 807 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 348 TL ile Şubat ayıdır. Crikvenica şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 837 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 422 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 464 TL tutarından %9 daha azdır.
Crikvenica şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 22,6°C/72,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,1°C/84,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 4,2°C/39,6°F sıcaklığa sahiptir.
Rijeka (RJK) (10,73 km), Crikvenica şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Pula (67,95 km) Mali Lošinj Lošinj (71,57 km)

Hırvatistan seyahati planlayın