Cres

1 Tem 2019 - 2 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cres şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Mara Cres, Apartments Klemenc ve Apartments Deželić yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cres konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Cres otelleri

en düşük 670 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 311 TL ile Kasım ayıdır. Cres şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 741 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 437 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 419 TL tutarından %4 daha fazladır.
Rijeka (RJK) (30,87 km), Cres şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Pula (39,25 km) Mali Lošinj Lošinj (43,86 km)

Hırvatistan seyahati planlayın