Časka

17 Haz 2019 - 18 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Časka şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Bok, Hotel Loža ve Cimbal Novalja yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Časka konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Časka otelleri

en düşük 363 TL
en düşük 545 TL

SSS

Časka şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,9°C/53,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,1°C/62,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -6,3°C/20,7°F sıcaklığa sahiptir.
Mali Lošinj Lošinj (LSZ) (42,79 km), Časka şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Zadar (61,15 km)

Hırvatistan seyahati planlayın