Bol

22 Şub 2019 - 23 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bol şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa Ema&Stela, Cukarin Vacation House ve Apartment Leticija yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bol konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Bol için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (6)
5.01.2019

It’s a beautiful, unspoiled island in Croatia with amazing food, rocky beaches, walks and forests.

Eric MaryEa
Eric MaryEaNew York City
11.06.2014

Bol, Croatia is one of the most beautiful countries I've visited. Some of the nicest people in the world!

Maja M
Maja M
15.02.2018

Tourist train to Zlatni Rat beach / station

Scott Prime
Scott PrimeNew York
4.05.2011

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 390 TL ile Ocak ayıdır. Bol şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 418 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 432 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 404 TL tutarından %6 daha fazladır.

Hırvatistan seyahati planlayın