Baška Voda

21 Şub 2019 - 22 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Baška Voda şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Studios Ruža, Apartments Luxury Center ve Apartment Promajna yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Baška Voda konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 509 TL ile Ocak ayıdır. Baška Voda şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 509 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 467 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 446 TL tutarından %4 daha fazladır.

Hırvatistan seyahati planlayın