Baška Voda

25 Haz 2019 - 26 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Baška Voda şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Home Vesna, White Stone Villa 43 ve Holiday Home Camping Baško Polje.1 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Baška Voda konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Baška Voda otelleri

en düşük 670 TL
en düşük 933 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 363 TL ile Eylül ayıdır. Baška Voda şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 844 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 496 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 508 TL tutarından %2 daha azdır.
Baška Voda şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,3°C/75,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,6°C/92,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,6°C/36,7°F sıcaklığa sahiptir.
Bol (BWK) (22,96 km), Baška Voda şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Split (56,03 km)

Hırvatistan seyahati planlayın