Baška

21 Şub 2019 - 22 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Baška şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Luka, Apartments More ve Apartments Ivana yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Baška konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Baška için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (7)
Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
8.03.2016

Nice clean sea,in main seasoon overcrowded beach and city, there are two campgrounds before you enter the town to the left is the Nudist camp to the right is the clothed camp, with less People it would be a nice town with a not to wide but beautiful beach.

Jessica Rose
Jessica RoseBarselona
11.01.2013

The beach is great. Relax on a float out on the gentle Adriatic Sea. Beware it's super salty. Rent a paddle boat with a slide or brave the water slides. Most importantly soak up the strong Croatian sun and enjoy!

Roland Baranovic
Roland BaranovicNitra
18.07.2012

Bogdan Oprescu
Bogdan OprescuTemeşvar
20.07.2013

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 390 TL ile Ocak ayıdır. Baška şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 390 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 620 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 760 TL tutarından %22 daha azdır.

Hırvatistan seyahati planlayın