Cuba

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cuba şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Juba Oscar Hotel, Quality Hotel Juba ve Link Residence yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cuba konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Cuba otelleri

en düşük 637 TL
en düşük 725 TL
en düşük 998 TL

Yolcular Cuba için ne diyor?

9,8
Ruh Dinginliği Arayanlar
9,1
İş İçin Seyahat Edenler
8,9
Modayı Belirleyenler
8,4
Sağlıklı Yaşam
8,0
Lüks Seyahatçiler
Üye değerlendirmeleri (3)
Simon Dempsey
Simon DempseyLeeds
6.01.2017

Juba as a pretty crazy place! This was my first trip to Africa so I guess I had a lot to get used too all at once, but there is a massive energy about the place. The entire city feels like it is a construction site, mostly because the people of South Sudan are now able to build due to peace at last. Expect the traits of the developing world coupled with really nice venues by the river nile where the NGO's like to hang out!

Celeny Da Silva
Celeny Da SilvaNew York City
6.01.2017

Juba is a developing chaotic, energetic, and expensive city jammed with foreigners! There isn't anything there, really! Photographs are not allowed anywhere in the area. Accommodations are few, though I stayed in a nice campground where most of the NGO's & GOV officials live while on duty. Every supply is limited, business are just starting to flourish; a single bar of Dove shower soap costs $7. The town is filled with UN convoys, Humanitarian Workers, and foreigners leveraging the new market opportunity. And, since entertainment is limited, foreign residents throw party after party; I attended 4 in a single night, all of which were GREAT FUN! What a trill to watch a political capital to develop! I would love to revisit!

Donald Hakim
Donald HakimCuba
13.10.2015

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 577 TL ile Haziran ayıdır. Cuba şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 782 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 668 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 652 TL tutarından %2 daha fazladır.
Cuba şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,4°C/66,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 25,5°C/77,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Eylül olup, ortalama 8,1°C/46,6°F sıcaklığa sahiptir.
Juba (JUB) (2,77 km), Cuba şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Sudan seyahati planlayın