Phalaborwa

21 May 2019 - 22 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Phalaborwa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Silonque Bush Estate & Spa, Silonque Bush Estate and Spa ve Elephant Walk Guesthouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Phalaborwa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Phalaborwa otelleri

en düşük 667 TL
en düşük 1.134 TL
en düşük 7.012 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 391 TL ile Mart ayıdır. Phalaborwa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 559 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 475 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 465 TL tutarından %2 daha fazladır.
Phalaborwa şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,2°C/68,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 32,9°C/91,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 8,6°C/47,5°F sıcaklığa sahiptir.
Phalaborwa (PHW) (4,01 km), Phalaborwa şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Hoedspruit (48,88 km)

Güney Afrika seyahati planlayın